27 листопада соціальним педагогом школи для учнів старших класів були прочитанні лекції щодо формування здорового способу життя та профілактики соціально – небезпечних хвороб «Чума ХХІ століття».
З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику у Калаглійській загальноосвітній школі було проведено ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.
Так, 27 листопада соціальним педагогом школи для учнів старших класів були прочитанні лекції щодо формування здорового способу життя та профілактики соціально – небезпечних хвороб «Чума ХХІ століття».
30 листопада із старшокласниками проведене анкетування з метою з’ясування знань про ВІЛ/СНІД. Цього ж дня медична сестра школи Кронебергер О.Ю.. розповіла учням про ВІЛ – інфекцію з точки зору сучасної медицини.
1 грудня у школі діяла акція «Ми проти ВІЛ/СНІДу», до якої були залучені усі учні нашої школи. У холі школи був розміщений плакат, кожен мав змогу розмістити на плакаті контури своєї долоні як свідчення того, що наша сила у єдності, що усі ми рівні, усі разом зуміємо протистояти підступній та невиліковній хворобі.
Профілактичний практикум «ВІЛ/ СНІД: повинен знати кожен» провела із учнями старших класів практичний психолог Вербицька Л.С., підлітки переглянули відеосюжети на відповідну тематику і ще раз переконалися у тому, що будь – яку хворобу краще попередити, аніж зупинити.
1 грудня було проведено вікторину « Наші знання про ВІЛ та СНІД» із учнями 5, 6 та 7 класів вчителем біології Заволока В.С., заступником з виховної роботи Дяченко І.В. були проведені конкурси малюнків та стінгазет «Стоп СНІД» з учнями 5 -11 класів та переглянуто фільм «Обережно СНІД». Вчителями –мовниками Шпаченко Ю.Д, Богдан М.А., Козловою О.В., Хоменко Т.М., Лисенко В.В. були проведені диктанти
Також 1 грудня за сприянням директора школи Каранфілової Т.К. було організовано та проведено всеукраїнську акцію «Червона стрічка».
Усі проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально–небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом.