На базі Йосипівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 27 вересня 2018 року відбувся семінар учителів географії на тему «Від дослідницької компетентності педагога до навчально-дослідницьких умінь дітей».
Сучасному суспільству потрібен не виконавець, а творець, людина, яка здатна жити повноцінним життям в інноваційному просторі сьогодення і своєю діяльністю створювати цей простір.
Готуючи та організовуючи дослідницьку діяльність учнів на уроках, педагог стимулює творчу активність, емоційне сприйняття вихованців, залучає їх до наукової роботи, навчає самостійно знаходити нестандартні розв’язання. Тому в сучасній школі особливу увагу слід приділяти прийомам організації дослідницької діяльності учнів.
На базі Йосипівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 27 вересня 2018 року відбувся семінар учителів географії на тему «Від дослідницької компетентності педагога до навчально-дослідницьких умінь дітей». Розпочався семінар привітанням директора Йосипівської ЗОШ Лахтіонової С.М. Методист Феленко І.Г. ознайомила з планом роботи семінару.
Вчителі взяли участь в обговоренні готовності педагога до проведення дослідницької діяльності, відвідали урок-практичну роботу на місцевості «Складання опису одного з природних комплексів своєї місцевості» (6-А клас), метою якого було закріпити знання про природні комплекси, як взаємопов’язане поєднання природних компонентів; навчитися досліджувати природні компоненти конкретних природних комплексів та опрацювати результати спостережень за ними.
Гостями семінару були Гричулевич Лілія - голова Громадської ради Державного агентства водних ресурсів України; Верис Наталія - начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та Нижнього Дунаю; Валюх Віктор - начальник відділу водних об'єктів Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та Нижнього Дунаю. Гричулевич Лілія виступила з доповіддю про особливості кліматичних змін в Україні, запропонувала вчителям взяти участь у Форумі «Кліматична освіта-2018: Цінності та тренди».
Адміністрація школи висловлює особливу подяку Орловій Т. М., голові районного осередку Всеукраїнської екологічної ліги за надану навчальну екологічну літературу для географів.
Бойко О.Г. поділилася досвідом своєї роботи: присутні мали змогу ознайомитися з презентаціями дослідницьких робіт учениці 7-А класу Глущенко О., учениці 9-А класу Новіцької І.
Після практичної частини семінару вчителі географії були запрошені на краєзнавчу екскурсію на Санжійське водосховище, де ознайомилися з роботою гідротехнічних споруд водного господарства, отримали корисну інформацію.
Учасники семінару були вдячні за проведену роботу вчителю географії Бойко О.Г. та висловили подяку адміністрації школи за позитивні враження від семінару.