29 березня проведено семінар-практикум вчителів трудового навчання на базі Миколаївської школи
Сучасна проектно-технологічна діяльність, яку активно застосовують у трудовій підготовці школярів, спонукає педагогів до постійного творчого пошуку, реалізації змісту навчальних програм з предметів технологічного на новій інноваційній основі. Проблемна сфера, яка лежить в основі проектного навчання й слугує спонукою до подальшої продуктивної діяльності в шкільних майстернях, дозволила нам 29 березня провести семінар-практикум на базі Миколаївської школи на тему «Організація пізнавального спілкування на уроках трудового навчання». Під час проектування і виготовлення виробу в учнів формується здатність застосовувати знання, уміння. Навички в процесі створення і виготовлення виробу - від творчого задуму до практичного використання виробу. Виготовленого за обраною технологією.
Українським короваєм та віршами і піснями про рідне село та школу зустріли учні школи всіх учасників семінару-практикуму під керівництвом педагога організатора Молчанової Ірини Сергіївни. Продовжила зустріч вчитель трудового навчання Лазарєва Таїсія Борисівна, яка продемонструвала колегам серію відео уроків по проекту «Дитяча прикраса у техниці канзаші». Під час проведення семінару учні школи підготували презентації до відео уроків та під керівництвом майстра Таїсії Борисівни провели 2 чудових майстер-класа : «Заколка у техниці канзаші» та «Яскравий світ метеликів» (по проекту «Нове життя старим речам»). Виконуючи завдання вчителі опанували нові техніки виготовлення виробів, а також дізналися , як можно організувати діяльність дітей на уроках , так щоб було цікаво і хлопцям і дівчатам.
На завершення семінару-практикуму його учасники мали змогу познайомитись з роботами учнів, які відвідують гурток вчителя малювання Антипенко Олени Михайлівни. Олена Михайлівна познайомила всіх з картинами , які виконані у техниці «Грабаж» та розповіла про послідовність виконання у цій техниці.
Учасники висловили щирі слова подяки педагогам та учням школи на чолі із директором Маркитан П.В. за змістовний, практично та інформаційно насичений семінар-практикум та створення атмосфери творчого спілкування педагогів.